O nas

Firma Lux-Mot, istniejemy na rynku motoryzacyjnym od 1982r.
Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami marki: Bajaj, Benelli, Keeway, Junak, Romet, Zipp.
Zajmujemy się sprzedażą i serwisem skuterów, motorowerów i motocykli
Prowadzimy salon stacjonarny w podwarszawskiej Kobyłce. Na dwóch poziomach ok 50 jednośladów w ciągłej ekspozycji, dobrze wyposażony sklep z częściami, akcesoriami i ubiorami.
Oferujemy możliwość zakupów w systemie ratalnym, a zakupiony pojazd dostarczamy na terenie całego kraju.

Sklep

Serwisujemy, regulujemy i tuningujemy wasze pojazdy.

Serwis gwarancyjny i naprawy pogwarancyjne

Transport uszkodzonych pojazdów i naprawy na wycenę z ubezpieczenia.

Nowości w sklepie

Aktualności z Facebooka:

Lux-Mot
Lux-Mot
Promocja na Raty 0% na motocykle Romet, Bajaj i Junak, nadal trwa, a teraz wraz z Bankiem BNP Paribas mamy dodatkowy bonus:

Zapraszamy do skorzystania z promocji Banku BNP Paribas w naszym sklepie!
Skorzystaj z kredytu ratalnego na kwotę min. 1000 zł (RRSO 5,83%) i nie płać za dostawę zakupionego towaru.

Regulamin Promocji dostępny jest na stronie internetowej:
https://www.bnpparibas.pl/repozytorium/umowy-i-regulaminy/produkty-banku-bnp-paribas-sa w sekcji Regulaminy akcji marketingowych

O szczegóły Promocji możesz też spytać naszego sprzedawcę.
Liczba nagród w ramach Promocji jest ograniczona.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego wyliczona nareprezentatywnym przykładzie na dzień 23.04.2020 r. Szczegółowe informacje dotyczące kredytu i jego dostępności znajdują się u sprzedawcy.Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolnościkredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 10/16,KRS: 0000011571, NIP: 526-10-08-546, kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł w całości wpłacony („Bank”). Lux-Mot Kamil Kłos z siedzibą w Kobyłce współpracuje z Bankiem i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu.Promocja dostępna jest u wybranych Partnerów Banku od 15.05.2020r. do 31.12.2020 r. Promocja dotyczy wszystkich kredytów o minimalnej kwocie 1000 zł dostępnych w terminie Promocji u Partnera,zawartych na okres kredytowania od 3 do 60 miesięcy. Niniejszy materiał ma charakter marketingowy; nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Lux-Mot
Lux-Mot
Nówki sztuki na salonie.
Zontes 310T i 310V
Lux-Mot
Lux-Mot
Czym jeździć po mieście....oczywista oczywistość 😀
Lux-Mot
Lux-Mot
Lambretta V Special
Lux-Mot
Lux-Mot
Wybór właściwego motocykla to tylko początek, potem dochodzi opcja customizacji, by odróżnić się z tłumu innych. Prezentowany tu Junak M12 Vintage to dobry przykład. Kilka dodatków, takich małych smaczków i już jest fajnie i inaczej. Dziś ten Junak zaczyna robić pierwsze kilometry w rękach nowego właściciela 😉
Lux-Mot