Benelli Polska

Benelli istnieje na od 1911r., przez lata produkcji zdobyli cenne doświadczenie budując solidne maszyny o zacięciu mocno sportowym. Od 2008 roku z zastrzykiem gotówki od chińskiej grupa Q.J., która w swoim posiadaniu ma także Keewaya i Volvo. Wraz z wprowadzeniem w europie norm Euro4, Benelli prezentuje serię tanich, małolitrażowych motocykli dostępnych dla każdego. Oczywiście znaczna część produkcji odbywa się w Chinach, chociaż Włosi tak łatwo nie odpuszczają i zostawili u siebie dwie linie produkcyjne. Silniki zaprojektowano we Włoszech, jednak składane są w Chinach, ale rama to już w pełni włoska robota. Wszystkie nowe modele od 2017 pojawiają się ponownie w Polsce, oficjalnie, importowane przez Motor-Land Warszawa.

Firmę tą możecie znać z dystrybucji na naszym rynku części zamiennych do jednośladów, oraz pojazdów marki Kymco, Rieju i Keeway. Wiele w ich temacie pisać nie będę, firma ta nie wymaga zachwalania, od lat są na naszym rynku, zapewniając wysoki poziom obsługi zarówno kontrahentom, jak i odbiorcom oferowanych przez siebie pojazdów.

To zapowiada bardzo dobry start i przyszłość marki Benelli w Polsce, co skłoniło nas do wprowadzenia motocykli do oferty Lux-Motu.

Jeśli śledzicie nasze poczynania, zawsze staramy się sprawdzić produkty które oferujemy, nie inaczej było i w tym przypadku, dlatego praktycznie wszystkie dostępne modele przetestowaliśmy, co zostało udokumentowane na youtubowych filmikach.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą pojazdów Benelli:

Benelli TNT 125 ( Tornado Naked T ) 

Szukasz poręcznego motocykla z ekscytującym wyglądem o wiele większej maszyny? Już znalazłeś! Nowy Tornado Naked T, dostępny jest w wersji o pojemności 125cm3. Nowy Tornado został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oczekujących od pojazdu najlepszego wyposażenia, a jednocześnie niezrównanych doświadczeń z jazdy.

Benelli Tornado Naked T napędzany jest jednocylindrowym, 4 zaworowym silnikiem w technologi Twin Spark. Generująca 11 KM jednostka charakteryzuje się płynną i przewidywalną reakcją na dodanie gazu. 12 calowe koła z oponami w rozmiarach 120/70 oraz 130/70 zapewniają zwinność oraz stabilność podczas jazdy. Układ hamulcowy małego Benelli dzięki zastosowaniu stalowych tarcz o średnicy 220 i 190mm oraz systemowi CBS gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.
Cena brutto – 8 500 PLN

Benelli BN 125

Benelli BN125 Euro4 2018r.

Benelli BN 302

Nowe BN 302 stworzony został z pasją w celu zaspokojenia potrzeb wszelkiej maści motocyklistów, od początkujących po doświadczonych. Dla wszystkich pragnących zaznać przyjemności z jazdy w najczystszej formie. BN 302 łączy stylową agresywną linię, ekscytującą stylistykę, zwinność i wyjątkowe osiągi silnika.
302 wynagradza swojego jeźdźca zawieszeniem Benelli, wyjątkową precyzją sprzęgła, niesamowitym brzmieniem rzędowego, dwucylindrowego silnika DOHC oraz ergonomią zapewniająca pewność prowadzenia. Charakterystyka łatwego w prowadzeniu motocykla w połączeniu z wydajnym układem hamulcowym z układem ABS tworzą idealny motocykl na codzienne dojazdy do pracy, czy też wyjazd poza miasto.
Stylowy, szybki, pełen charakteru to właśnie BN 302.
Cena brutto – 17 900 PLN

Benelli TRK 502

TRK 502 łączy nowoczesne kształty z klasyczną stylistyką motocykla turystycznego, tworząc maszynę na każdy teren. Pozycja jazdy jest niesamowicie wygodna, z szeroką kierownicą, miękkim siedzeniem i mnóstwem miejsca na nogi, co zapewnia komfort na długie trasy

Wysokiej jakości zawieszenie obejmuje 50mm odwrócony widelec z przodu (ze 135 mm skokiem) i systemem wahacza monoshock z tyłu. Kombinacja zapewnia doskonałą kontrolę trakcji i komfortową jazdę, w ruchu drogowym lub poza nim.

Rusztowa stalowa rama otaczająca silnik TRK 502 zapewnia doskonałą balans między sztywnością a lekką wagą. TRK jest doskonale manewrujący i pewny podczas jazdy po drogach lub w terenie, szczególnie dzięki szerokiej kierownicy

TRK 502 jest zasilany całkowicie nowym silnikiem czterosuwowym 499 cm, czterozaworowa technologia z systemem podwójnego wałka rozrządu zapewnia maksymalną moc, wtrysk paliwa zapewniający dokładną reakcję przepustnicy i sześciobiegową skrzynię biegów.

Benelli Leoncino

Cena 21 990zł, galeria do oglądnięcia TUTAJ

 

Spread the word. Share this post!