Romet CRS 250 | 10500zł

Powrót marki Romet do serii CRS. Tym razem do oferty wraca model o pojemność i 250.

Pełnoprawne enduro z homologacją drogową. Niezawodny wtrysk marki Delphi połączony został z pancerną jednostką napędową. Technologicznie silnik pamięta lata 80″, co można powiedzieć jest jego największą zaletą. Prostota konstrukcji to podstawa niezawodności, tania eksploatacja i w przyszłości proste i tanie ewentualne naprawy. Konstrukcja silnika nawiązująca do Hondy CB została „unowocześniona” rozrząd OHC ( wałek w głowicy zamiast popychaczy ) oraz istotny element którym jest wałek wyrównoważający drgania ( zdecydowanie poprawiający komfort jazdy ) Moc 17KM i 18,4Nm na papierze może nie robić wrażenia, ale w połączeniu ze stosunkowo lekkim nadwoziem pozwala na sprawną jazdę tak w mieście jak i w terenie.

Zawieszenie komfortowe na nierównościach polskich dróg, pozwalające na zabawę w terenie. Skok z przodu 150mm, tył 30 mm.

W wyposażeniu seryjnym crashpady, handbary z kierunkowskazami, elektroniczny wyświetlacz, pełne oświetlenie LED.

Zainteresowany pojazdem ? Kliknij poniżej i napisz do nas. Przedstawimy aktualną ofertę na pojazd, odpowiemy na wszystkie pytania, dogadany szczegóły zakupu.

Napisz do nas !

Dane techniczne:

POJEMNOŚĆ250 CM³
RODZAJ SILNIKACzterosuwowy, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem
ZASILANIE SILNIKAWtrysk paliwa Delphi
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA95 km/h
MOC17 KM @ 7500rpm, 18,4Nm @ 5500rpm
WAŁEK WYRÓWNOWAŻAJĄCYTak
ROZRUCHElektryczny / Nożny
HAMULEC PRZÓDTarczowy hydrauliczny
HAMULEC TYŁTarczowy hydrauliczny
ROZMIAR OPONY PRZÓD90/100 – 21
ROZMIAR OPONY TYŁ120/90 – 19
WYMIAR DŁ. / SZER. / WYS. ( mm )2130x880x1210 mm
MASA WŁASNA140 KG
DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE160 kg
WYSOKOŚĆ SIEDZISKA ( mm )920mm
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA10 (+- 0,5) L
ILOŚĆ MIEJSC2 (homologacja na 1 osobę )
DOSTĘPNE KOLORYczarny, czerwony

Galeria:

Wideo:

Zapytaj o ofertę
Napisz do nas ! Potwierdzimy dostępność oraz termin dostawy.

    100% secure your website.